Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
spalinami

Rosja Co najmniej siedem osób udusiło się spalinami w samochodach unieruchomionych przez śnieżycę na wyspie Sachalin na rosyjskim Dalekim Wschodzie - podała we wtorek agencja Interfax.
Do akcji odblokowywania pokrytych zaspami dróg skierowano gąsienicowe pojazdy wojskowe. W związku z trudną sytuacją władze Sachalina wydały czasowy zakaz używania prywatnych samochodów.

(PAP)Macedonia nie odda ani skrawka

Macedoński prezydent Boris Trajkovski zapowiedział we wtorek, że jego kraj podejmie walkę z albańską Armią Wyzwolenia Narodowego (UCK).
- Mogę państwa zapewnić - mówił konserwatywny prezydent - że żaden skrawek ziemi macedońskiej nie zostanie oddany ekstremistom. Mamy wystarczająco dużo siły, by radzić sobie z terrorystami, ale każda pomoc ze
spalinami&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rosja&lt;/&gt; Co najmniej siedem osób udusiło się spalinami w samochodach unieruchomionych przez śnieżycę na wyspie Sachalin na rosyjskim Dalekim Wschodzie - podała we wtorek agencja Interfax.<br>Do akcji odblokowywania pokrytych zaspami dróg skierowano gąsienicowe pojazdy wojskowe. W związku z trudną sytuacją władze Sachalina wydały czasowy zakaz używania prywatnych samochodów.<br><br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Macedonia nie odda ani skrawka&lt;/&gt;<br><br>Macedoński prezydent Boris Trajkovski zapowiedział we wtorek, że jego kraj podejmie walkę z albańską Armią Wyzwolenia Narodowego (UCK).<br>- Mogę państwa zapewnić - mówił konserwatywny prezydent - że żaden skrawek ziemi macedońskiej nie zostanie oddany ekstremistom. Mamy wystarczająco dużo siły, by radzić sobie z terrorystami, ale każda pomoc ze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!