Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Poniedziałek

Macedonia ogłosiła mobilizację armii

Macedonia Od soboty trwa mobilizacja rezerwistów piechoty. Tymczasem w niedzielę do Tetova, wokół którego trwają walki, wysłano dodatkowe siły, by utrzymać porządek w mieście i zapobiec jego plądrowaniu.
Oddziały policyjne zostaną też rozmieszczone wzdłuż drogi prowadzącej do Tetova ze Skopje. Została wprowadzona godzina policyjna. Od 19.00 do 6.00 po
Poniedziałek&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Macedonia ogłosiła mobilizację armii&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Macedonia&lt;/&gt; Od soboty trwa mobilizacja rezerwistów piechoty. Tymczasem w niedzielę do Tetova, wokół którego trwają walki, wysłano dodatkowe siły, by utrzymać porządek w mieście i zapobiec jego plądrowaniu.<br>Oddziały policyjne zostaną też rozmieszczone wzdłuż drogi prowadzącej do Tetova ze Skopje. Została wprowadzona godzina policyjna. Od 19.00 do 6.00 po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!