Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
na cztery godziny przed wygaśnięciem terminu ultimatum ogłosili jednostronny, bezterminowy rozejm.
Na piątek Unia Europejska zaprosiła prezydenta Borisa Trajkovskiego na swój szczyt w Sztokholmie, aby przedyskutować sprawę walk na północy Macedonii, które - jak się obawiają się państwa zachodnie - mogą się przekształcić w kolejną wojnę bałkańską.
W środę na granicy z Macedonią od strony Kosowa siły KFOR rozlokowały więcej oddziałów i rozpoczęły współpracę z oddziałami rządowymi.
(PAP)Farmerzy protestowali Centrum Rzymu zostało w środę zablokowane przez demonstrację włoskich rolników i hodowców. Protest zorganizowano, aby poprzeć rozwój tej branży dotkniętej chorobą BSE.
(PAP)Agenci federalni zidentyfikują zwłoki

ukraina Władze ponownie zwrócą się do
na cztery godziny przed wygaśnięciem terminu ultimatum ogłosili jednostronny, bezterminowy rozejm.<br>Na piątek Unia Europejska zaprosiła prezydenta Borisa Trajkovskiego na swój szczyt w Sztokholmie, aby przedyskutować sprawę walk na północy Macedonii, które - jak się obawiają się państwa zachodnie - mogą się przekształcić w kolejną wojnę bałkańską.<br>W środę na granicy z Macedonią od strony Kosowa siły KFOR rozlokowały więcej oddziałów i rozpoczęły współpracę z oddziałami rządowymi.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Farmerzy protestowali&lt;/&gt; Centrum Rzymu zostało w środę zablokowane przez demonstrację włoskich rolników i hodowców. Protest zorganizowano, aby poprzeć rozwój tej branży dotkniętej chorobą BSE.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Agenci federalni zidentyfikują zwłoki&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ukraina&lt;/&gt; Władze ponownie zwrócą się do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!