Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
władz w sprawy natury kryminalnej. Minister ujawnił tylko nazwisko - aresztowanej wraz z ojcem córki Miloszevicia, Marii.
(PAP)Tancerki zachwyciły prezydenta Chin W drodze do Ameryki Południowej prezydent Jiang Zemin w ramach międzylądowania zatrzymał się 5 kwietnia na Polinezji Francuskiej. Na lotnisku w Papeete prezydenta komunistycznych Chin powitały miejscowe tancerki.
(PAP)Macedonia nie będzie federacją

Macedonia Prezydent Boris Trajkovski odrzucił w czwartek propozycję federalizacji jego kraju. Jest to jedno z żądań reprezentantów mniejszości albańskiej, stanowiącej od 25 do 35 proc. mieszkańców republiki.
- Przyspieszyliśmy dialog polityczny, ale nie zaakceptujemy koncepcji państwa federalnego - oświadczył prezydent.
(PAP)Masud za prawem głosu dla kobiet

Francja Przywódca
władz w sprawy natury kryminalnej. Minister ujawnił tylko nazwisko - aresztowanej wraz z ojcem córki Miloszevicia, Marii.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tancerki zachwyciły prezydenta Chin&lt;/&gt; W drodze do Ameryki Południowej prezydent Jiang Zemin w ramach międzylądowania zatrzymał się 5 kwietnia na Polinezji Francuskiej. Na lotnisku w Papeete prezydenta komunistycznych Chin powitały miejscowe tancerki.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Macedonia nie będzie federacją&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Macedonia&lt;/&gt; Prezydent Boris Trajkovski odrzucił w czwartek propozycję federalizacji jego kraju. Jest to jedno z żądań reprezentantów mniejszości albańskiej, stanowiącej od 25 do 35 proc. mieszkańców republiki.<br>- Przyspieszyliśmy dialog polityczny, ale nie zaakceptujemy koncepcji państwa federalnego - oświadczył prezydent. <br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Masud za prawem głosu dla kobiet&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Francja&lt;/&gt; Przywódca
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego