Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
kryminalnej. Minister ujawnił tylko nazwisko - aresztowanej wraz z ojcem córki Miloszevicia, Marii.
(PAP)Tancerki zachwyciły prezydenta Chin W drodze do Ameryki Południowej prezydent Jiang Zemin w ramach międzylądowania zatrzymał się 5 kwietnia na Polinezji Francuskiej. Na lotnisku w Papeete prezydenta komunistycznych Chin powitały miejscowe tancerki.
(PAP)Macedonia nie będzie federacją

Macedonia Prezydent Boris Trajkovski odrzucił w czwartek propozycję federalizacji jego kraju. Jest to jedno z żądań reprezentantów mniejszości albańskiej, stanowiącej od 25 do 35 proc. mieszkańców republiki.
- Przyspieszyliśmy dialog polityczny, ale nie zaakceptujemy koncepcji państwa federalnego - oświadczył prezydent.
(PAP)Masud za prawem głosu dla kobiet

Francja Przywódca opozycyjnego afgańskiego Sojuszu Północnego
kryminalnej. Minister ujawnił tylko nazwisko - aresztowanej wraz z ojcem córki Miloszevicia, Marii.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tancerki zachwyciły prezydenta Chin&lt;/&gt; W drodze do Ameryki Południowej prezydent Jiang Zemin w ramach międzylądowania zatrzymał się 5 kwietnia na Polinezji Francuskiej. Na lotnisku w Papeete prezydenta komunistycznych Chin powitały miejscowe tancerki.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Macedonia nie będzie federacją&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Macedonia&lt;/&gt; Prezydent Boris Trajkovski odrzucił w czwartek propozycję federalizacji jego kraju. Jest to jedno z żądań reprezentantów mniejszości albańskiej, stanowiącej od 25 do 35 proc. mieszkańców republiki.<br>- Przyspieszyliśmy dialog polityczny, ale nie zaakceptujemy koncepcji państwa federalnego - oświadczył prezydent. <br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Masud za prawem głosu dla kobiet&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Francja&lt;/&gt; Przywódca opozycyjnego afgańskiego Sojuszu Północnego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!