Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
przed urzędem prezydenta Ukrainy Leonida Kuczmy.
Żądali, by zaświadczył o swojej niewinności w sprawie dziennikarza Georgija Gongadzego, przysięgając na konstytucję. Prezydent nie wyszedł do studentów.
(PAP)Macedonia na drodze do Unii

Unia Europejska i Macedonia podpisały w poniedziałek Układ o Stabilizacji i Stowarzyszeniu, przyznający Macedonii status potencjalnego kandydata do UE.
Macedonia jest pierwszym krajem powstałym z rozpadu dawnej Jugosławii, który podpisał tego rodzaju dokument.
Układ został sygnowany w Luksemburgu przez premiera Macedonii Ljubczo Georgievskiego oraz przez 15 ministrów spraw zagranicznych państw Unii i komisarza ds. stosunków z zagranicą Chrisa Pattena. Zobowiązuje władze dwumilionowej Macedonii - zamieszkanej w jednej trzeciej przez Albańczyków - do
przed urzędem prezydenta Ukrainy Leonida Kuczmy.<br>Żądali, by zaświadczył o swojej niewinności w sprawie dziennikarza Georgija Gongadzego, przysięgając na konstytucję. Prezydent nie wyszedł do studentów.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Macedonia na drodze do Unii&lt;/&gt;<br><br>Unia Europejska i Macedonia podpisały w poniedziałek Układ o Stabilizacji i Stowarzyszeniu, przyznający Macedonii status potencjalnego kandydata do UE.<br>Macedonia jest pierwszym krajem powstałym z rozpadu dawnej Jugosławii, który podpisał tego rodzaju dokument.<br>Układ został sygnowany w Luksemburgu przez premiera Macedonii Ljubczo Georgievskiego oraz przez 15 ministrów spraw zagranicznych państw Unii i komisarza ds. stosunków z zagranicą Chrisa Pattena. Zobowiązuje władze dwumilionowej Macedonii - zamieszkanej w jednej trzeciej przez Albańczyków - do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!