Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
obce - powinny być podzielone zgodnie z formułą zaproponowaną przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy.
Zgodnie z propozycją MFW Jugosławia (Serbia i Czarnogóra) powinna otrzymać 36,5 proc. aktywów, przyjmując jednocześnie na siebie spłatę długów po dawnej Jugosławii. Chorwacja ma otrzymać 28,49 proc., Słowenia 16,39 proc., Bośnia 13,2 proc. i Macedonia 5,4 proc. W grudniu ub.r., gdy Bośnia i Macedonia uznały jednak taki podział za krzywdzący.
(PAP)Dowodzący okrętem zaniedbali procedurę

USA Dochodzenie w sprawie zderzenia w pobliżu Hawajów amerykańskiego okrętu podwodnego "USS Greeneville" z japońskim statkiem rybackim wskazuje na zaniedbania środków ostrożności przez załogę okrętu.
Radiolokator na "Greeneville
obce - powinny być podzielone zgodnie z formułą zaproponowaną przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy.<br>Zgodnie z propozycją MFW Jugosławia (Serbia i Czarnogóra) powinna otrzymać 36,5 proc. aktywów, przyjmując jednocześnie na siebie spłatę długów po dawnej Jugosławii. Chorwacja ma otrzymać 28,49 proc., Słowenia 16,39 proc., Bośnia 13,2 proc. i Macedonia 5,4 proc. W grudniu ub.r., gdy Bośnia i Macedonia uznały jednak taki podział za krzywdzący.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dowodzący okrętem zaniedbali procedurę&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;USA&lt;/&gt; Dochodzenie w sprawie zderzenia w pobliżu Hawajów amerykańskiego okrętu podwodnego "USS Greeneville" z japońskim statkiem rybackim wskazuje na zaniedbania środków ostrożności przez załogę okrętu.<br>Radiolokator na "Greeneville
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!