Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w latach 1944-62, lub ich spadkobiercy. Ustawa obejmowała także przesiedleńców z terenów wschodnich II Rzeczpospolitej, które po II wojnie Polska utraciła na rzecz ZSRR.
Ustawa zakładała, że tam gdzie to możliwe, zwrot połowy utraconego mienia nastąpi w naturze. W przeciwnym razie poszkodowani otrzymają bony.
(PAP)Ofensywy nie można cofnąć

Macedonia W czwartek władze państwa poinformowały, że operacja przeciwko albańskim rebeliantom zależy jedynie od armii. Zasugerowały w ten sposób, że polityczna decyzja o ofensywie wojskowej jest już nieodwracalna.
W środę na pięć godzin przed upływem terminu ultimatum albańscy separatyści wystąpili z propozycją jednostronnego zawieszenia broni.
Rząd w Skopje nie ustosunkował się
w latach 1944-62, lub ich spadkobiercy. Ustawa obejmowała także przesiedleńców z terenów wschodnich II Rzeczpospolitej, które po II wojnie Polska utraciła na rzecz ZSRR.<br>Ustawa zakładała, że tam gdzie to możliwe, zwrot połowy utraconego mienia nastąpi w naturze. W przeciwnym razie poszkodowani otrzymają bony.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ofensywy nie można cofnąć&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Macedonia&lt;/&gt; W czwartek władze państwa poinformowały, że operacja przeciwko albańskim rebeliantom zależy jedynie od armii. Zasugerowały w ten sposób, że polityczna decyzja o ofensywie wojskowej jest już nieodwracalna.<br>W środę na pięć godzin przed upływem terminu ultimatum albańscy separatyści wystąpili z propozycją jednostronnego zawieszenia broni.<br>Rząd w Skopje nie ustosunkował się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!