Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
także pojedynek Adama Matyska i Pascala Zuberbuehlera o miejsce w bramce Bayeru Leverkusen, w którym na co dzień grają.
W spotkaniu z Helwetami nie wystąpią z powodu kontuzji: kapitan reprezentacji Tomasz Wałdoch, Andrzej Juskowiak i Radosław Kałużny.
W innych meczach towarzyskich zmierzą się także: Słowenia z Urugwajem, Grecja z Rosją, Macedonia z Czechami, Bośnia i Hercegowina z Węgrami, Chorwacja z Austrią. Liechtenstein z Łotwą, Luksemburg z Finlandią, Holandia z Turcją, Irlandia z Danią, Malta z Szwecją, Włochy z Argentyną, Irlandia Północna z Norwegią, Anglia z Hiszpanią (transmisja - TVP2 20:50).
Dziś rozegrane zostaną też spotkania eliminacji mistrzostw świata 2002. Portugalia podejmie
także pojedynek Adama Matyska i Pascala Zuberbuehlera o miejsce w bramce Bayeru Leverkusen, w którym na co dzień grają.<br>W spotkaniu z Helwetami nie wystąpią z powodu kontuzji: kapitan reprezentacji Tomasz Wałdoch, Andrzej Juskowiak i Radosław Kałużny.<br>W innych meczach towarzyskich zmierzą się także: Słowenia z Urugwajem, Grecja z Rosją, Macedonia z Czechami, Bośnia i Hercegowina z Węgrami, Chorwacja z Austrią. Liechtenstein z Łotwą, Luksemburg z Finlandią, Holandia z Turcją, Irlandia z Danią, Malta z Szwecją, Włochy z Argentyną, Irlandia Północna z Norwegią, Anglia z Hiszpanią (transmisja - TVP2 20:50).<br>Dziś rozegrane zostaną też spotkania eliminacji mistrzostw świata 2002. Portugalia podejmie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!