Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
wymiany ognia. Starcia miały miejsce w pobliżu wsi Tanuszevci, położonej w Macedonii, w rejonie przygranicznym, gdzie schodzą się zamieszkane przez Albańczyków terytoria południowej Serbii, serbskiej prowincji Kosowa i Macedonii. Prezydent Bułgarii Stojanow, który wyszedł ze swoją propozycją podczas spotkania z Radą NATO w Brukseli, powiedział, że Sofia wyśle żołnierzy, "jeśli Macedonia zwróci się z taką prośbą do swych sąsiadów bądź do organizacji międzynarodowych".
Minister obrony Bojko Noew zapewnił tymczasem w poniedziałek, że rząd "nie ma zamiaru wysyłać sił zbrojnych" do Macedonii, poza ewentualnym kontyngentem międzynarodowym, mającym mandat ONZ.
(PAP)


Bundeswehra ma problemy finansowe

Niemcy Dowództwo niemieckiej Bundeswehry mówi o poważnym kryzysie
wymiany ognia. Starcia miały miejsce w pobliżu wsi Tanuszevci, położonej w Macedonii, w rejonie przygranicznym, gdzie schodzą się zamieszkane przez Albańczyków terytoria południowej Serbii, serbskiej prowincji Kosowa i Macedonii. Prezydent Bułgarii Stojanow, który wyszedł ze swoją propozycją podczas spotkania z Radą NATO w Brukseli, powiedział, że Sofia wyśle żołnierzy, "jeśli Macedonia zwróci się z taką prośbą do swych sąsiadów bądź do organizacji międzynarodowych".<br>Minister obrony Bojko Noew zapewnił tymczasem w poniedziałek, że rząd "nie ma zamiaru wysyłać sił zbrojnych" do Macedonii, poza ewentualnym kontyngentem międzynarodowym, mającym mandat ONZ. &lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;au&gt;Bundeswehra ma problemy finansowe&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Niemcy&lt;/&gt; Dowództwo niemieckiej Bundeswehry mówi o poważnym kryzysie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!