Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
postarają się ułatwić ofiarom nazizmu z Europy Środkowej i Wschodniej dotarcie do dokumentów koniecznych do przyznania odszkodowania. Do tej pory poszkodowani musieli często na własną rękę poszukiwać dowodów na wykonywanie pracy przymusowej.
(PAP)Pokojowa manifestacja Tysiące etnicznych Albańczyków wzięło wczoraj udział w pokojowej demonstracji w Skopje. Tymczasem w pobliżu granicy Macedonii z Albanią doszło do starć macedońskiej policji z albańskimi partyzantami.
(PAP)Życiu Polki już nic nie zagraża

WŁOCHY 36-letnia Polka powracająca wraz z grupą znajomych z wycieczki do Grecji z nieznanych przyczyn wypadła z promu 12 mil morskich od Wenecji.
Dzięki błyskawicznej akcji ratunkowej udało się ją uratować. Jak
postarają się ułatwić ofiarom nazizmu z Europy Środkowej i Wschodniej dotarcie do dokumentów koniecznych do przyznania odszkodowania. Do tej pory poszkodowani musieli często na własną rękę poszukiwać dowodów na wykonywanie pracy przymusowej.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pokojowa manifestacja&lt;/&gt; Tysiące etnicznych Albańczyków wzięło wczoraj udział w pokojowej demonstracji w Skopje. Tymczasem w pobliżu granicy Macedonii z Albanią doszło do starć macedońskiej policji z albańskimi partyzantami.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Życiu Polki już nic nie zagraża&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;WŁOCHY&lt;/&gt; 36-letnia Polka powracająca wraz z grupą znajomych z wycieczki do Grecji z nieznanych przyczyn wypadła z promu 12 mil morskich od Wenecji.<br>Dzięki błyskawicznej akcji ratunkowej udało się ją uratować. Jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!