Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
wystąpili z propozycją jednostronnego zawieszenia broni.
Rząd w Skopje nie ustosunkował się do tej oferty, a prezydent Trajkovski nakazał siłom bezpieczeństwa i armii "przywrócenie pokoju i ładu na granicach". Wczoraj separatyści po raz pierwszy poinformowali, że celem ich walki są zdobycze terytorialne. UCK rości sobie pretensje m.in. do stolicy Macedonii, Skopje.
(PAP)Ostateczny upadek rosyjskiej stacji orbitalnej

nauka W czwartek rosyjska stacja orbitalna Mir spędzała ostatnie godziny swego 15-letniego życia na gromadzeniu w bateriach słonecznych energii, potrzebnej przy końcowych manewrach przed upadkiem do oceanu.
Stacja powinna spaść do Pacyfiku między Nową Zelandią i Chile w piątek rano między 7
wystąpili z propozycją jednostronnego zawieszenia broni.<br>Rząd w Skopje nie ustosunkował się do tej oferty, a prezydent Trajkovski nakazał siłom bezpieczeństwa i armii "przywrócenie pokoju i ładu na granicach". Wczoraj separatyści po raz pierwszy poinformowali, że celem ich walki są zdobycze terytorialne. UCK rości sobie pretensje m.in. do stolicy Macedonii, Skopje.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ostateczny upadek rosyjskiej stacji orbitalnej&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;nauka&lt;/&gt; W czwartek rosyjska stacja orbitalna Mir spędzała ostatnie godziny swego 15-letniego życia na gromadzeniu w bateriach słonecznych energii, potrzebnej przy końcowych manewrach przed upadkiem do oceanu.<br>Stacja powinna spaść do Pacyfiku między Nową Zelandią i Chile w piątek rano między 7
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego