Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.26
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
strefy buforowej otaczającej Kosowo. Według agencji Reuters, całe posunięcie "ma na celu pokazanie (albańskiej) partyzantce, która wykorzystuje brak jakichkolwiek sił bezpieczeństwa wewnątrz strefy, że dni bezpiecznej działalności są już policzone". Prezydent USA George W. Bush oświadczył w niedzielę, że ma nadzieję, iż uda się pozbawić zaopatrzenia albańskich ekstremistów działających w Macedonii.
(PAP)Śmiertelne ofiary wypadku autokaru

Portugalia Czternaście osób zginęło, a 25 zostało rannych w wypadku autokaru, do którego doszło w sobotę wieczorem w północnej Portugalii.
Podczas pokonywania zakrętu prowadzący stracił panowanie nad kierownicą, w wyniku czego pojazd wypadł z drogi i stoczył się z 30-metrowego zbocza.
(PAP)SPORTMłodzi
strefy buforowej otaczającej Kosowo. Według agencji Reuters, całe posunięcie "ma na celu pokazanie (albańskiej) partyzantce, która wykorzystuje brak jakichkolwiek sił bezpieczeństwa wewnątrz strefy, że dni bezpiecznej działalności są już policzone". Prezydent USA George W. Bush oświadczył w niedzielę, że ma nadzieję, iż uda się pozbawić zaopatrzenia albańskich ekstremistów działających w Macedonii.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Śmiertelne ofiary wypadku autokaru&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Portugalia&lt;/&gt; Czternaście osób zginęło, a 25 zostało rannych w wypadku autokaru, do którego doszło w sobotę wieczorem w północnej Portugalii.<br>Podczas pokonywania zakrętu prowadzący stracił panowanie nad kierownicą, w wyniku czego pojazd wypadł z drogi i stoczył się z 30-metrowego zbocza.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=4&gt;<br><br>&lt;tit&gt;SPORT&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Młodzi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!