Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ekstremistów.
NATO w poniedziałek zaostrzyło swoje stanowisko w sprawie obrony stabilności i jedności Macedonii. Obiecało uszczelnić granicę Kosowa z tym krajem, ale wykluczyło jakąkolwiek interwencję wojskową wewnątrz republiki.
Tymczasem prezydent Rosji Władimir Putin nie wykluczył w poniedziałek możliwości użycia siły przez społeczność międzynarodową w celu zapobieżenia rozlania się konfliktu w Macedonii na całe Bałkany.
W liście przekazanym prezydentowi Jugosławii Vojislavowi Kosztunicy Putin wyraził zaniepokojenie działaniami albańskich separatystów w Kosowie, na południu Serbii i w północnej Macedonii.
(PAP)Platformę uratują nadprzyrodzone siły

Władze brazylijskie zwróciły się do Adelaide Scriptori, mającej ponoć dar jasnowidzenia i zdolności parapsychologiczne, o pomoc w ratowaniu największej na
ekstremistów.<br>NATO w poniedziałek zaostrzyło swoje stanowisko w sprawie obrony stabilności i jedności Macedonii. Obiecało uszczelnić granicę Kosowa z tym krajem, ale wykluczyło jakąkolwiek interwencję wojskową wewnątrz republiki.<br>Tymczasem prezydent Rosji Władimir Putin nie wykluczył w poniedziałek możliwości użycia siły przez społeczność międzynarodową w celu zapobieżenia rozlania się konfliktu w Macedonii na całe Bałkany.<br>W liście przekazanym prezydentowi Jugosławii Vojislavowi Kosztunicy Putin wyraził zaniepokojenie działaniami albańskich separatystów w Kosowie, na południu Serbii i w północnej Macedonii.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Platformę uratują nadprzyrodzone siły&lt;/&gt;<br><br>Władze brazylijskie zwróciły się do Adelaide Scriptori, mającej ponoć dar jasnowidzenia i zdolności parapsychologiczne, o pomoc w ratowaniu największej na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego