Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Bułgarii Stojanow, który wyszedł ze swoją propozycją podczas spotkania z Radą NATO w Brukseli, powiedział, że Sofia wyśle żołnierzy, "jeśli Macedonia zwróci się z taką prośbą do swych sąsiadów bądź do organizacji międzynarodowych".
Minister obrony Bojko Noew zapewnił tymczasem w poniedziałek, że rząd "nie ma zamiaru wysyłać sił zbrojnych" do Macedonii, poza ewentualnym kontyngentem międzynarodowym, mającym mandat ONZ.
(PAP)


Bundeswehra ma problemy finansowe

Niemcy Dowództwo niemieckiej Bundeswehry mówi o poważnym kryzysie finansowym sił zbrojnych. Ministerstwo Obrony twierdzi jednak, że sytuacja wcale nie jest aż taka zła.
Agencja DPA poinformowała w poniedziałek, powołując się na dokument dowództwa Bundeswehry, że siły lądowe i
Bułgarii Stojanow, który wyszedł ze swoją propozycją podczas spotkania z Radą NATO w Brukseli, powiedział, że Sofia wyśle żołnierzy, "jeśli Macedonia zwróci się z taką prośbą do swych sąsiadów bądź do organizacji międzynarodowych".<br>Minister obrony Bojko Noew zapewnił tymczasem w poniedziałek, że rząd "nie ma zamiaru wysyłać sił zbrojnych" do Macedonii, poza ewentualnym kontyngentem międzynarodowym, mającym mandat ONZ. &lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;au&gt;Bundeswehra ma problemy finansowe&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Niemcy&lt;/&gt; Dowództwo niemieckiej Bundeswehry mówi o poważnym kryzysie finansowym sił zbrojnych. Ministerstwo Obrony twierdzi jednak, że sytuacja wcale nie jest aż taka zła.<br>Agencja DPA poinformowała w poniedziałek, powołując się na dokument dowództwa Bundeswehry, że siły lądowe i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!