Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
kroków można oczekiwać w Dolinie Preszeva w południowej Serbii, w pobliżu granicy z Kosowem.
Oddział trzystu żołnierzy amerykańskich z sił międzynarodowych KFOR z Kosowa zajął w czwartek miejscowość Tanuszevci w sąsiedniej Macedonii.
Wcześniej z Tanuszevców wycofali się bojownicy albańskiej Armii Wyzwolenia Narodowego (UCK), którzy zajmowali miejscowość od tygodnia.

W regionie Macedonii przy granicy z Kosowem dochodzi od ubiegłego tygodnia do starć między siłami macedońskimi a separatystyczną albańską Armią Wyzwolenia Narodowego.
(PAP)Zakarpacie zalane Na pograniczu Węgier, Ukrainy i Rumunii ewakuowano tysiące mieszkańców przybrzeżnych wiosek. Liczba ofiar Śmiertelnych wzrosła do pięciu.
(PAP)


Sprawa tunelu to prowokacja

Rosja Wysoko postawiony, lecz pragnący zachować
kroków można oczekiwać w Dolinie Preszeva w południowej Serbii, w pobliżu granicy z Kosowem.<br>Oddział trzystu żołnierzy amerykańskich z sił międzynarodowych KFOR z Kosowa zajął w czwartek miejscowość Tanuszevci w sąsiedniej Macedonii.<br>Wcześniej z Tanuszevców wycofali się bojownicy albańskiej Armii Wyzwolenia Narodowego (UCK), którzy zajmowali miejscowość od tygodnia. <br><br>W regionie Macedonii przy granicy z Kosowem dochodzi od ubiegłego tygodnia do starć między siłami macedońskimi a separatystyczną albańską Armią Wyzwolenia Narodowego.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zakarpacie zalane&lt;/&gt; Na pograniczu Węgier, Ukrainy i Rumunii ewakuowano tysiące mieszkańców przybrzeżnych wiosek. Liczba ofiar Śmiertelnych wzrosła do pięciu.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Sprawa tunelu to prowokacja&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rosja&lt;/&gt; Wysoko postawiony, lecz pragnący zachować
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego