Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 13/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
której kibicują Albańczycy

Chwilowy pokój na granicy skopje NATO i Jugosławia osiągnęły wczoraj porozumienie, zgodnie z którym jugosłowiańscy żołnierze będą mogli powrócić do strefy buforowej wokół Kosowa.
Pomogą oni wojskom Paktu w zwalczaniu przemytu broni przez Albańczyków z Kosowa do Macedonii. Zeszłotygodniowe walki w zamieszkałej w większości przez Albańczyków części Macedonii wzbudziły obawy o wybuch konfliktu w tym kraju.
Belgrad ma jednak obiekcje co do wprowadzania swych wojsk, ponieważ według umowy jugosłowiańskie oddziały mają nie używać uzbrojonych pojazdów.
Z kolei Albańczycy, którzy podpisali wczoraj z siłami serbskimi przy granicy z Kosowem tymczasowe porozumienie o zawieszeniu broni do 19 bm., dodali do
której kibicują Albańczycy&lt;/&gt;<br><br>Chwilowy pokój na granicy skopje NATO i Jugosławia osiągnęły wczoraj porozumienie, zgodnie z którym jugosłowiańscy żołnierze będą mogli powrócić do strefy buforowej wokół Kosowa.<br>Pomogą oni wojskom Paktu w zwalczaniu przemytu broni przez Albańczyków z Kosowa do Macedonii. Zeszłotygodniowe walki w zamieszkałej w większości przez Albańczyków części Macedonii wzbudziły obawy o wybuch konfliktu w tym kraju.<br>Belgrad ma jednak obiekcje co do wprowadzania swych wojsk, ponieważ według umowy jugosłowiańskie oddziały mają nie używać uzbrojonych pojazdów.<br>Z kolei Albańczycy, którzy podpisali wczoraj z siłami serbskimi przy granicy z Kosowem tymczasowe porozumienie o zawieszeniu broni do 19 bm., dodali do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!