Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 09.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
właśnie młodzi są najbardziej wobec PRL krytyczni".

Marek Borowski, lider Socjaldemokracji Polskiej, odpowiadając na apel "Życia Warszawy" oddał krew i to już po raz drugi. Widząc zaś fotoreporterów, zażartował: "Tylko proszę nie fotografować kartki z moimi wynikami, bo rozliczą mnie z liczby czerwonych krwinek".

Czytelniczka "Super Expressu" o rozrzutnym Sejmie: "Macie rację - rozbestwili się nasi władcy niemiłosiernie. Patrzę w telewizor i co widzę - popijają sobie w Sejmie wodę perrier po 5-6 zł buteleczka. Jakby naszej, pięć razy tańszej, nie mogli wypić. Bijcie w nich jak w bęben".

Czytelnik "Trybuny" radzi prezesowi Dworakowi: "Jest prosty sposób na zasilenie TVP w gotówkę
właśnie młodzi są najbardziej wobec PRL krytyczni".<br><br>Marek Borowski, lider Socjaldemokracji Polskiej, odpowiadając na apel "Życia Warszawy" oddał krew i to już po raz drugi. Widząc zaś fotoreporterów, zażartował: "Tylko proszę nie fotografować kartki z moimi wynikami, bo rozliczą mnie z liczby czerwonych krwinek".<br><br>Czytelniczka "Super Expressu" o rozrzutnym Sejmie: "Macie rację - rozbestwili się nasi władcy niemiłosiernie. Patrzę w telewizor i co widzę - popijają sobie w Sejmie wodę perrier po 5-6 zł buteleczka. Jakby naszej, pięć razy tańszej, nie mogli wypić. Bijcie w nich jak w bęben".<br><br>Czytelnik "Trybuny" radzi prezesowi Dworakowi: "Jest prosty sposób na zasilenie TVP w gotówkę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego