Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 31
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
go szacunkiem. Zawsze dobrze przygotowany, punktualny, kreatywny. Tego samego wymaga od innych. Ja jestem Wagą i jak każda Waga potrafię się dostosować. Jestem w naszym związku papierkiem lakmusowym i tonizuję napięcia.
Kto trzyma kasę w domu?
K. Ż.: - Cezary. Ja przepuściłabym pieniądze od razu, nie nadaję się do pilnowania finansów.
Macie dwie córki. Jak godzicie pracę z wychowywaniem dzieci?
C. Ż.: - Starsza, Aleksandra, skończyła 15 lat, Zuzanka ma osiem i pół. W ich wychowaniu pomaga nam moja mama, która przyjeżdża w momentach największego natłoku spraw. Mamy też Anię, opiekunkę, która wozi córki na zajęcia, dopilnowuje, robi kolacje.
K. Ż.: - Babcia Hala
go szacunkiem. Zawsze dobrze przygotowany, punktualny, kreatywny. Tego samego wymaga od innych. Ja jestem Wagą i jak każda Waga potrafię się dostosować. Jestem w naszym związku papierkiem lakmusowym i tonizuję napięcia.&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;Kto trzyma kasę w domu?&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;K. Ż.: - Cezary. Ja przepuściłabym pieniądze od razu, nie nadaję się do pilnowania finansów.&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;Macie dwie córki. Jak godzicie pracę z wychowywaniem dzieci?&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;C. Ż.: - Starsza, Aleksandra, skończyła 15 lat, Zuzanka ma osiem i pół. W ich wychowaniu pomaga nam moja mama, która przyjeżdża w momentach największego natłoku spraw. Mamy też Anię, opiekunkę, która wozi córki na zajęcia, dopilnowuje, robi kolacje.&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;K. Ż.: - Babcia Hala
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego