Typ tekstu: Książka
Autor: Cegielski Max
Tytuł: Masala
Rok: 2002
nazywa się Brian. Oprócz ciągłej drzemki, picia i konwersacji nic go nie interesuje. Razem z Niemcami są zaopatrzeni w wielki karton whisky i rumu. Po śniadaniu odpieczętowują pierwszą flaszkę i robią pierwszego skręta.
Na otwarty ocean wypływają dopiero po południu. Woda z brunatnej robi się coraz bardziej niebieska i przejrzysta. Mija już doba od momentu, kiedy przyjechali do doków taksówką.
Londyńczyk Dave pożycza Maxowi swój hamak przywieziony z Meksyku, wielki, dwuosobowy. Wygląda jak sieć rybacka. Hindusi, którzy co chwila przychodzą z wycieczkami oglądać obóz, zachwycają się nim. Szczególnie marynarze z "Akbara" dokładnie badają palcami jego strukturę.
Dave jest wysokim, chudziutkim Angolem
nazywa się Brian. Oprócz ciągłej drzemki, picia i konwersacji nic go nie interesuje. Razem z Niemcami są zaopatrzeni w wielki karton whisky i rumu. Po śniadaniu odpieczętowują pierwszą flaszkę i robią pierwszego skręta. <br>Na otwarty ocean wypływają dopiero po południu. Woda z brunatnej robi się coraz bardziej niebieska i przejrzysta. Mija już doba od momentu, kiedy przyjechali do doków taksówką.<br>Londyńczyk Dave pożycza Maxowi swój hamak przywieziony z Meksyku, wielki, dwuosobowy. Wygląda jak sieć rybacka. Hindusi, którzy co chwila przychodzą z wycieczkami oglądać obóz, zachwycają się nim. Szczególnie marynarze z "Akbara" dokładnie badają palcami jego strukturę.<br>Dave jest wysokim, chudziutkim Angolem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego