Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.06
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
zajmują się, np. koszeniem traw, malowaniem znaków czy ich konserwacją. Te roboty dyrekcja zleci innym firmom w ramach przetargów. Zaoszczędzony w ten sposób fundusz płac przeznaczony będzie na zatrudnienie specjalistów, w tym inżynierów, którzy będą nadzorować inwestycje. Kilku ze zwolnionych pracowników odchodzi na wcześniejsze emerytury, ale większość musi szukać pracy.
Mikołajski zapewnił nas, że jego oddział będzie nadal interesował się zwolnionymi pracownikami. - Chcielibyśmy, by trafili oni do firm, którym będziemy zlecali konserwacje znaków czy nawierzchni dróg. Są to bowiem doskonali fachowcy.
Wszyscy zwolnieni dostaną przysługujące im świadczenia i odprawy.

Bajka na jawie

No i zaczęło się!... Nikogo nie dziwi skrzydlata Baba
zajmują się, np. koszeniem traw, malowaniem znaków czy ich konserwacją. Te roboty dyrekcja zleci innym firmom w ramach przetargów. Zaoszczędzony w ten sposób fundusz płac przeznaczony będzie na zatrudnienie specjalistów, w tym inżynierów, którzy będą nadzorować inwestycje. Kilku ze zwolnionych pracowników odchodzi na wcześniejsze emerytury, ale większość musi szukać pracy. <br>Mikołajski zapewnił nas, że jego oddział będzie nadal interesował się zwolnionymi pracownikami. - Chcielibyśmy, by trafili oni do firm, którym będziemy zlecali konserwacje znaków czy nawierzchni dróg. Są to bowiem doskonali fachowcy. <br>Wszyscy zwolnieni dostaną przysługujące im świadczenia i odprawy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Bajka na jawie&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;No i zaczęło się!... Nikogo nie dziwi skrzydlata Baba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego