Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
którego sukces zrobił kolosalne wrażenie na całej branży show-biznesu. Tak czy owak, najbliższa przyszłość sieci należeć będzie do spadkobierców braci Lumie`re.
Notabene ciekawe, czy pertraktacji szefów Google'a z zarządem nie rejestrowała jakaś zakładowa kamera. Jeśli tak, coś mi mówi, że materiał ten wkrótce uatrakcyjni czyjś vlog.

Olaf Szewczyk

Moda na industrial

Pordzewiałe fabryczne rampy, śmierdzące wysypiska odpadów kopalnianych i ceglaste hale fabryczne - smętna padlina komunistycznego przemysłu ciężkiego - przyciągają do Polski zagranicznych wielbicieli industrialu.
Cementownia Grodziec w Będzinie na Górnym Śląsku. W wysokiej hali majaczy betonowy otwór. Z sufitu zwisają pordzewiałe haki, wokół walają się kawałki żelbetu i metalowych konstrukcji
którego sukces zrobił kolosalne wrażenie na całej branży show-biznesu. Tak czy owak, najbliższa przyszłość sieci należeć będzie do spadkobierców braci Lumie`re. <br>Notabene ciekawe, czy pertraktacji szefów Google'a z zarządem nie rejestrowała jakaś zakładowa kamera. Jeśli tak, coś mi mówi, że materiał ten wkrótce uatrakcyjni czyjś vlog.<br><br>&lt;au&gt;Olaf Szewczyk&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Moda na industrial&lt;/&gt;<br><br>Pordzewiałe fabryczne rampy, śmierdzące wysypiska odpadów kopalnianych i ceglaste hale fabryczne - smętna padlina komunistycznego przemysłu ciężkiego - przyciągają do Polski zagranicznych wielbicieli industrialu.<br>Cementownia Grodziec w Będzinie na Górnym Śląsku. W wysokiej hali majaczy betonowy otwór. Z sufitu zwisają pordzewiałe haki, wokół walają się kawałki żelbetu i metalowych konstrukcji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego