Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
społeczeństwa - mówi 30-letni Marek - zwykle traktujesz innych ludzi z lekkim przymrużeniem oka. Ponadto nieraz sam popełniałem głupstwa w imię miłości i wiem, jak to boli.
Życie uczuciowe gejów jest jak wojskowy tor przeszkód w zaminowanym lesie, więc byle co ich nie zdziwi. Nie boją się otwarcie rozmawiać o seksie. Na pewno cię wysłuchają i spróbują pomóc, ale za żadne skarby nie będą osądzać.


COSMOTEST

Czy radzisz sobie z problemami?
Rozwiązujesz swoje problemy czy odkładasz je do szufladki pt. "nie otwierać"? Nie łudź się - nawet schowane dadzą o sobie znać.
1. Twój chłopak rzuca cię w dniu ślubu swojej przyjaciółki. Jak reagujesz
społeczeństwa - mówi 30-letni Marek - zwykle traktujesz innych ludzi z lekkim przymrużeniem oka. Ponadto nieraz sam popełniałem głupstwa w imię miłości i wiem, jak to boli. <br>Życie uczuciowe gejów jest jak wojskowy tor przeszkód w zaminowanym lesie, więc byle co ich nie zdziwi. Nie boją się otwarcie rozmawiać o seksie. Na pewno cię wysłuchają i spróbują pomóc, ale za żadne skarby nie będą osądzać.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=64&gt;<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;COSMOTEST&lt;/&gt;<br><br>Czy radzisz sobie z problemami?<br>Rozwiązujesz swoje problemy czy odkładasz je do szufladki pt. "nie otwierać"? Nie łudź się - nawet schowane dadzą o sobie znać.<br>1. Twój chłopak rzuca cię w dniu ślubu swojej przyjaciółki. Jak reagujesz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego