Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
więcej hoteli przyciąga klientów zapraszając do zabawy w wodnych parkach, a na całym świecie otwierane są kolejne farmy piękności. Wizyta w takim ośrodku działa na kobiety (a nawet na zwykle niechętnych mężczyzn) niemal jak narkotyk. Kiedy raz skorzystasz z ciepłych, aromatycznych kąpieli albo odprężających masaży wodnych, zawsze będziesz chciała wracać.

Namiastka morza
Potrzebujesz relaksu i odprężenia? Skorzystaj z zabiegu w "termalnych łaźniach". Ciepła woda z wonnymi olejkami, morską solą, pełna cennych minerałów, zadziała niczym lekarstwo. Zabiegów dla ciała jest niemal bez liku. Możesz skorzystać na przykład z kąpieli w wodzie morskiej, biczy wodnych, okładów z alg morskich albo leczniczego błota.
W
więcej hoteli przyciąga klientów zapraszając do zabawy w wodnych parkach, a na całym świecie otwierane są kolejne farmy piękności. Wizyta w takim ośrodku działa na kobiety (a nawet na zwykle niechętnych mężczyzn) niemal jak narkotyk. Kiedy raz skorzystasz z ciepłych, aromatycznych kąpieli albo odprężających masaży wodnych, zawsze będziesz chciała wracać.<br><br>Namiastka morza<br>Potrzebujesz relaksu i odprężenia? Skorzystaj z zabiegu w "termalnych łaźniach". Ciepła woda z wonnymi olejkami, morską solą, pełna cennych minerałów, zadziała niczym lekarstwo. Zabiegów dla ciała jest niemal bez liku. Możesz skorzystać na przykład z kąpieli w wodzie morskiej, biczy wodnych, okładów z alg morskich albo leczniczego błota.<br>W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego