Typ tekstu: Książka
Tytuł: Seksmisja
Rok: 1983
na powierzchni jest ponad trzysta jednostek.
Jedno..
Jednostek czego?
Promieniowania Kuppelweisera, uboczny skutek bomby M. Z tego powodu nasze przodkinie musiały zjechać do kopalń, potem poszerzyły naszą stację, miasto, aż do dzisiejszej postaci.
To znaczy, że już nigdy nie będzie można wyjść na dwór.
Po to, żeby tam żyć? Nigdy. Naturalizacja to dla was jedyna szansa.
Musi, no musi być jakiś bezpieczny sposób wydostania się stąd, przecież wy same musicie stąd wychodzić, choćby do naprawy tych urządzeń.
Są skafandry antypromienne.
O!
Ale tlenu starcza na niecałą godzinę.
Nieważne, gdzie te skafandry?
Tam was czeka śmierć po dwunastu dniach.
Lepsze tam dwa
na powierzchni jest ponad trzysta jednostek.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Jedno..&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Jednostek czego?&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;Promieniowania Kuppelweisera, uboczny skutek bomby M. Z tego powodu nasze przodkinie musiały zjechać do kopalń, potem poszerzyły naszą stację, miasto, aż do dzisiejszej postaci.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;To znaczy, że już nigdy nie będzie można wyjść na dwór.&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;Po to, żeby tam żyć? Nigdy. Naturalizacja to dla was jedyna szansa.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Musi, no musi być jakiś bezpieczny sposób wydostania się stąd, przecież wy same musicie stąd wychodzić, choćby do naprawy tych urządzeń.&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;Są skafandry antypromienne.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;O!&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;Ale tlenu starcza na niecałą godzinę.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Nieważne, gdzie te skafandry?&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;Tam was czeka śmierć po dwunastu dniach.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Lepsze tam dwa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego