Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Pani
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1993
uważa, że ci, co zdradzają swoje żony, po prostu nie lubią kobiet. A on kobiety lubi, uwielbia nawet, ale nie obchodzą go ich piersi, uda, ich gładka skóra. To wszystko jest poza jego zasięgiem. W swoim zasięgu ma swoją żonę.
- Ale seks między dwojgiem ludzi w którymś momencie się kończy.
- Nic podobnego! To alibi, które wymyślili dla siebie kurwiarze! - Maciek akcentuje to słowo. - Czy z inną kobietą można przeżyć coś naprawdę nowego?
- Mogłoby się tak komuś wydawać.
- Komuś kto nie rozumie czym jest prawdziwa miłość - odpowiada surowo.

ŚWIAT SZMAT
Dzieli ich różnica pokolenia, a może nawet trochę większa, łączy natomiast wspólne zamiłowanie
uważa, że ci, co zdradzają swoje żony, po prostu nie lubią kobiet. A on kobiety lubi, uwielbia nawet, ale nie obchodzą go ich piersi, uda, ich gładka skóra. To wszystko jest poza jego zasięgiem. W swoim zasięgu ma swoją żonę.<br> - Ale seks między dwojgiem ludzi w którymś momencie się kończy.<br> - Nic podobnego! To alibi, które wymyślili dla siebie kurwiarze! - Maciek akcentuje to słowo. - Czy z inną kobietą można przeżyć coś naprawdę nowego?<br> - Mogłoby się tak komuś wydawać.<br> - Komuś kto nie rozumie czym jest prawdziwa miłość - odpowiada surowo.&lt;/&gt; &lt;page nr=21&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;ŚWIAT SZMAT&lt;/&gt;<br>Dzieli ich różnica pokolenia, a może nawet trochę większa, łączy natomiast wspólne zamiłowanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!