Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Diabeł wcielony, pracuje jako pielęgniarka.
Pewnego dnia w szpitalu, w którym pracuje, spotyka Francois i zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Ponieważ jest zaręczona z Jacques'em, właśnie za niego wychodzi za mąż. Miłość do Francois jednak nie wygasa...
20:00 Ale Kino!Zagmatwane losy przyjaciół

dramat obyczajowy Film Mika'a Nicholsa Porozmawiajmy o kobietach opowiada o zagmatwanych losach dwóch przyjaciół z lat szkolnych.
Akcja filmu rozgrywa się na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Przedstawia pierwsze młodzieńcze doświadczenia seksualne bohaterów oraz ich fantazje miłosne w życiu dorosłym. W rolach głównych występują m.in J. Nicholson, C. Bergen.
22:00 Ale Kino!

Wszystkie sprawy załatwia
Diabeł wcielony, pracuje jako pielęgniarka.<br>Pewnego dnia w szpitalu, w którym pracuje, spotyka Francois i zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Ponieważ jest zaręczona z Jacques'em, właśnie za niego wychodzi za mąż. Miłość do Francois jednak nie wygasa...<br>20:00 Ale Kino!&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zagmatwane losy przyjaciół&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;dramat obyczajowy&lt;/&gt; Film Mika'a Nicholsa Porozmawiajmy o kobietach opowiada o zagmatwanych losach dwóch przyjaciół z lat szkolnych.<br>Akcja filmu rozgrywa się na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Przedstawia pierwsze młodzieńcze doświadczenia seksualne bohaterów oraz ich fantazje miłosne w życiu dorosłym. W rolach głównych występują m.in J. Nicholson, C. Bergen.<br>22:00 Ale Kino!&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=8-9&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wszystkie sprawy załatwia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!