Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 77
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
200 tys. ton zbóż paszowych.
Centy powyższych produktów postanowiono obniżyć o 15 proc. w porównaniu z poziomem cen światowych z wyjątkiem cukru, którego cenę obniżono o 10 proc.
Ministrowie rolnictwa krajów Wspólnego Rynku 1 bm. w, późnych godzinach wieczornych zatwierdzili propozycje komisji EWG. (P)


PIERWSZY DZIEŃ SPRZEDAŻY
- Sklepy bez mięsa
- Nie zarejestrowane kartki
- Będzie masło na święta
Środa, 1 bm., była - przynajmniej formalnie - pierwszym dniem sprzedaży mięsa na kartki. Jak do tej nowe; formy sprzedaży przygotowały się stołeczne sklepy, jakie było pierwszego dnia zaopatrzenie? Szukając odpowiedzi na to pytanie odwiedziliśmy kilkanaście placówek.
Nie wszystkie sklepy, wbrew obietnicom, zaopatrzone były w towar
200 tys. ton zbóż paszowych.<br>Centy powyższych produktów postanowiono obniżyć o 15 proc. w porównaniu z poziomem cen światowych z wyjątkiem cukru, którego cenę obniżono o 10 proc. <br>Ministrowie rolnictwa krajów Wspólnego Rynku 1 bm. w, późnych godzinach wieczornych zatwierdzili propozycje komisji EWG. &lt;au&gt;(P)&lt;/au&gt;&lt;/div&gt; <br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;PIERWSZY DZIEŃ SPRZEDAŻY&lt;/tit&gt;<br>- Sklepy bez mięsa <br>- Nie zarejestrowane kartki <br>- Będzie masło na święta <br>&lt;intro&gt;Środa, 1 bm., była - przynajmniej formalnie - pierwszym dniem sprzedaży mięsa na kartki. Jak do tej nowe; formy sprzedaży przygotowały się stołeczne sklepy, jakie było pierwszego dnia zaopatrzenie? Szukając odpowiedzi na to pytanie odwiedziliśmy kilkanaście placówek.&lt;/intro&gt;<br>&lt;hi&gt;Nie wszystkie sklepy, wbrew obietnicom, zaopatrzone były w towar
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego