Autor: Magdalena Szymańska
Tytuł: strona o baseballu
Rok wydania: 17.10.2002
Rok powstania: 2002
W drugim półfinale formalności stało się zadość i obrońca Tytułu Mistrzowskiego - BK
dostarczyła garstce wiernych kibiców aura, a właściwie oczekiwanie na przerwy w uporczywym deszczu. Niebiosa były łaskawe i w kilku odsłonach, pozwoliły rozegrać pierwszy półfinał Mistrzostw Polski. W sobotnim meczu przemoknięte Jastrzębie nawet na moment nie potrafiły rozwinąć skrzydeł i gładko uległy rozpędzonej kutnowskiej drużynie 21 : 1. Ku uciesze kibiców w Niedzielę pogoda i mecz były nieco ciekawsze. W półfinałach gra się skróconą wersję play-offu.... do dwu wygranych, tak więc końcowy wynik 4 : 2 dla gospodarzy w zupełności usatysfakcjonował kutnowskich fanów baseballu i co najważniejsze ekipę MKS-u Kutno. <br>W drugim półfinale formalności stało się zadość i obrońca Tytułu Mistrzowskiego - BK