Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
będę cię kochać!"

- Joanna Chmielewska (o mężczyznach): "Leniwi to oni są na pewno i cenią sobie święty spokój. Może dlatego, złapani w sidła i trzymani przemocą, udają wielką miłość? Samo im wpadło w ręce, niech już będzie, co się mają szarpać w protestach..."

- SOWA PRZEMĄDRZAŁA: "Przepraszam cię, Puchatku, nie kichnęłam. Niepodobna kichnąć nie wiedząc o tym".

Magiczna kobiecość Hilary Swank

Najwięcej uznania i najbardziej prestiżową nagrodę przyniósł jej film, w którym udawała chłopca. Prywatnie nie ma w sobie nic z faceta: jest bardzo kobieca, seksowna i pełna charyzmatycznego wdzięku.
Agnieszka Gortatowicz

Kiedy pojawiła się na tegorocznej gali rozdania Oscarów, publiczność nie
będę cię kochać!"&lt;/&gt;<br><br>- Joanna Chmielewska (o mężczyznach): &lt;div1&gt;"Leniwi to oni są na pewno i cenią sobie święty spokój. Może dlatego, złapani w sidła i trzymani przemocą, udają wielką miłość? Samo im wpadło w ręce, niech już będzie, co się mają szarpać w protestach..."&lt;/&gt;<br><br>- SOWA PRZEMĄDRZAŁA: &lt;div1&gt;"Przepraszam cię, Puchatku, nie kichnęłam. Niepodobna kichnąć nie wiedząc o tym"&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=86-89&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Magiczna kobiecość Hilary Swank&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Najwięcej uznania i najbardziej prestiżową nagrodę przyniósł jej film, w którym udawała chłopca. Prywatnie nie ma w sobie nic z faceta: jest bardzo kobieca, seksowna i pełna charyzmatycznego wdzięku. <br>Agnieszka Gortatowicz&lt;/&gt;<br><br>Kiedy pojawiła się na tegorocznej gali rozdania Oscarów, publiczność nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego