Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
mają lek na chandrę Gazy. Powinni pilnować, by plan Szarona nie zakończył się na Gazie, lecz posłużył do reanimacji "mapy drogowej" (szerokiego planu pokojowego dla Bliskiego Wschodu). I żeby Palestyńczycy uporali się z własnymi ekstremistami, którzy marzą przede wszystkim o zepchnięciu Izraela do morza.

Adam SzostkiewiczSprawy ważne i najważniejsze

Nieprawda, że Amerykanie wybierali między dwoma wcieleniami KerrBusha

Im bliżej było amerykańskich wyborów, tym częściej w Polsce padało pytanie, kogo Polacy powinni popierać, Busha czy Kerry'ego? Takie pytanie samo się narzuca. Ale czy my dobrze rozumiemy, o co w tym pytaniu chodzi?

To można poznać po odpowiedziach. Mówiono o wizach, offsecie
mają lek na chandrę Gazy. Powinni pilnować, by plan Szarona nie zakończył się na Gazie, lecz posłużył do reanimacji "mapy drogowej" (szerokiego planu pokojowego dla Bliskiego Wschodu). I żeby Palestyńczycy uporali się z własnymi ekstremistami, którzy marzą przede wszystkim o zepchnięciu Izraela do morza. <br><br>&lt;au&gt;Adam Szostkiewicz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sprawy ważne i najważniejsze&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nieprawda, że Amerykanie wybierali między dwoma wcieleniami KerrBusha&lt;/&gt;<br><br>Im bliżej było amerykańskich wyborów, tym częściej w Polsce padało pytanie, kogo Polacy powinni popierać, Busha czy Kerry'ego? Takie pytanie samo się narzuca. Ale czy my dobrze rozumiemy, o co w tym pytaniu chodzi?<br><br>To można poznać po odpowiedziach. Mówiono o wizach, offsecie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!