Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
149; Cudowny sposób na wygraną w lotka, niskooprocentowany kredyt, niespodziewana wygrana - to najczęstsze sposoby, aby wyciągnięcia pieniędzy.
• Atrakcyjne produkty sprzedawane pokątnie, w domach, na ulicy lub z dziwnego katalogu z reguły nadają się do śmieci.Oszuści grasują w Internecie

Światowa sieć komputerowa stała się doskonałym narzędziem do wyciągania pieniędzy.
Nieuczciwe aukcje internetowe, kradzieże numerów kart kredytowych, piramidy finansowe - to najczęściej spotykane w sieci oszustwa zdaniem Amerykańskiej Federalnej Komisji Handlu.
Organizacja zajmuje się w USA ochroną konsumentów i zachowaniem uczciwej konkurencji. Listę tę opracowała na podstawie danych zebranych w 9 krajach świata.

Aukcja widmo

Najczęściej spotykanym oszustwem jest niewywiązywanie się z
149; Cudowny sposób na wygraną w lotka, niskooprocentowany kredyt, niespodziewana wygrana - to najczęstsze sposoby, aby wyciągnięcia pieniędzy.<br>&#149; Atrakcyjne produkty sprzedawane pokątnie, w domach, na ulicy lub z dziwnego katalogu z reguły nadają się do śmieci.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Oszuści grasują w Internecie&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Światowa sieć komputerowa stała się doskonałym narzędziem do wyciągania pieniędzy.&lt;/&gt;<br>Nieuczciwe aukcje internetowe, kradzieże numerów kart kredytowych, piramidy finansowe - to najczęściej spotykane w sieci oszustwa zdaniem Amerykańskiej Federalnej Komisji Handlu.<br>Organizacja zajmuje się w USA ochroną konsumentów i zachowaniem uczciwej konkurencji. Listę tę opracowała na podstawie danych zebranych w 9 krajach świata.<br><br>&lt;tit&gt;Aukcja widmo&lt;/&gt;<br><br>Najczęściej spotykanym oszustwem jest niewywiązywanie się z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego