Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
J.N.: Prawie wszystko przydarzyło mi się z moją Martą, ale tylko prawie. Z kobietą nie przytrafiło mi się, żeby była mężczyzną, żeby była przyjacielem. Tak mi żal, że kobieta jest tylko kobietą, że nie może być panem Piotrem (Skrzyneckim - aut.). Kobiety są zbyt dosłowne.
M.D.: Kobiety?
J.N.: Nigdy nie przydarzyło mi się, żebym uwierzył kobiecie, a chciałbym, żeby mi się przydarzyło, żebym chociaż przez kwadrans doświadczył wiary, że jestem absolutnie kochany. Tak uwierzyć, to byłoby pięknie.
M.D.: Nie wierzę ci, że nie miałeś takich odczuć.
J.N.: Kto ci karze mi wierzyć, przecież ja sam sobie nie
J.N.: Prawie wszystko przydarzyło mi się z moją Martą, ale tylko prawie. Z kobietą nie przytrafiło mi się, żeby była mężczyzną, żeby była przyjacielem. Tak mi żal, że kobieta jest tylko kobietą, że nie może być panem Piotrem&lt;/&gt; (Skrzyneckim - aut.). &lt;who11&gt;Kobiety są zbyt dosłowne.&lt;/&gt;<br>&lt;who12&gt;M.D.: Kobiety?&lt;/&gt;<br>&lt;who11&gt;J.N.: Nigdy nie przydarzyło mi się, żebym uwierzył kobiecie, a chciałbym, żeby mi się przydarzyło, żebym chociaż przez kwadrans doświadczył wiary, że jestem absolutnie kochany. Tak uwierzyć, to byłoby pięknie.&lt;/&gt;<br>&lt;who12&gt;M.D.: Nie wierzę ci, że nie miałeś takich odczuć.&lt;/&gt;<br>&lt;who11&gt;J.N.: Kto ci karze mi wierzyć, przecież ja sam sobie nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!