Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
11 grudnia ok. godz. 16 na ul. Ząbkowskiej kierowca samochodu marki Opel Corsa potrącił 55-letniego mężczyznę, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu. Policja prosi świadków tego wypadku o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego przy ul. Waliców 15, tel. 603 77 55.

Młodzieńcy odpowiedzą za spacer z narkotykami
OCHOTA
Wczoraj prokurator zdecydował o dozorze policyjnym trzech młodych mężczyzn, którzy w czwartek kręcili się po Szczęśliwicach z narkotykami. Krzysztof R. (23 l.), Michał F. (23 l.) i Adam A. (20 l.) mieli przy sobie 10 torebek z marihuaną. Postawiono im zarzut posiadania narkotyków.

Maszyny Leonarda już w stolicy
Niezwykła wystawa
11 grudnia ok. godz. 16 na ul. Ząbkowskiej kierowca samochodu marki Opel Corsa potrącił 55-letniego mężczyznę, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu. Policja prosi świadków tego wypadku o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego przy ul. Waliców 15, tel. 603 77 55.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Młodzieńcy odpowiedzą za spacer z narkotykami&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;OCHOTA&lt;/&gt;<br>Wczoraj prokurator zdecydował o dozorze policyjnym trzech młodych mężczyzn, którzy w czwartek kręcili się po Szczęśliwicach z narkotykami. Krzysztof R. (23 l.), Michał F. (23 l.) i Adam A. (20 l.) mieli przy sobie 10 torebek z marihuaną. Postawiono im zarzut posiadania narkotyków.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Maszyny Leonarda już w stolicy&lt;/&gt;<br>Niezwykła wystawa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!