Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2004
i nabierze złotej barwy, zawsze należy sprawdzić, czy stoi na środku piekarnik, gdzie panuje jednakowa temperatur. Nie wolno otwierać piekarnika podczas pieczenia! Zimne powietrze sprawi, że suflet opadnie. Masa sufletowa musi mieć odpowiednią konsystencje. Zbyt rzadka spowoduje, że suflet nie urośnie, za gęsta - ze wierzch ciasta się zapadnie.
GDY SUFLET OPADA
Nawet gdy suflet opadł, nie znaczy to, że popełniono błąd w trakcie przyrządzania. Jeśli po ostygnięciu nadal opada, można przełożyć go (spodem do góry) na talerz, aby nabrał właściwego kształtu. Pikantne suflety podaje się polane sosem pomidorowym, słodkie są najlepsze z bitą śmietaną i owocami.
Z KAPELUSZEM
Przed wstawieniem do
i nabierze złotej barwy, zawsze należy sprawdzić, czy stoi na środku piekarnik, gdzie panuje jednakowa temperatur. Nie wolno otwierać piekarnika podczas pieczenia! Zimne powietrze sprawi, że suflet opadnie. Masa sufletowa musi mieć odpowiednią konsystencje. Zbyt rzadka spowoduje, że suflet nie urośnie, za gęsta - ze wierzch ciasta się zapadnie.<br>GDY SUFLET OPADA<br>Nawet gdy suflet opadł, nie znaczy to, że popełniono błąd w trakcie przyrządzania. Jeśli po ostygnięciu nadal opada, można przełożyć go (spodem do góry) na talerz, aby nabrał właściwego kształtu. Pikantne suflety podaje się polane sosem pomidorowym, słodkie są najlepsze z bitą śmietaną i owocami.<br>Z KAPELUSZEM<br>Przed wstawieniem do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego