Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy AGD
Rok: 2003
kulinarnego. Wyposażony w szeroką gamę akcesoriów, w tym 4-litrową miskę, mieszadła do wyrabiania ciasta, trzepaczki do ubijania piany, szpatułkę oraz książkę z przepisami sprawia, ze gotowanie i pieczenie to prawdziwa przyjemność.

TOSTERY
HD 2526/26 I HD 2524/6
Duże szczeliny umożliwiają opiekanie rożnych rodzajów pieczywa o różnej szerokości.

OPIEKACZ DO KANAPEK 3 w 1
HD2420
Opiekacz do kanapek 3 w 1 - doskonały do przygotowania śniadania, lunchu i kolacji. Dzięki trzem różnym płytom opiekającym urządzenie opieka kanapki, piecze gofry oraz griluje mięso i ryby.

NOWOŚĆ
Produkty ze stali szlachetnej - dzieła sztuki w twojej kuchni
Zestaw śniadaniowy - CZAJNIK HD4602 i TOASTER
kulinarnego. Wyposażony w szeroką gamę akcesoriów, w tym 4-litrową miskę, mieszadła do wyrabiania ciasta, trzepaczki do ubijania piany, szpatułkę oraz książkę z przepisami sprawia, ze gotowanie i pieczenie to prawdziwa przyjemność.<br>&lt;gap&gt;<br>TOSTERY<br>&lt;name type="prod"&gt;HD&lt;/&gt; 2526/26 I &lt;name type="prod"&gt;HD&lt;/&gt; 2524/6<br>Duże szczeliny umożliwiają opiekanie rożnych rodzajów pieczywa o różnej szerokości.<br>&lt;gap&gt;<br>OPIEKACZ DO KANAPEK 3 w 1<br>&lt;name type="prod"&gt;HD&lt;/&gt;2420<br>Opiekacz do kanapek 3 w 1 - doskonały do przygotowania śniadania, lunchu i kolacji. Dzięki trzem różnym płytom opiekającym urządzenie opieka kanapki, piecze gofry oraz griluje mięso i ryby.<br>&lt;gap&gt;<br>NOWOŚĆ<br>Produkty ze stali szlachetnej - dzieła sztuki w twojej kuchni<br>Zestaw śniadaniowy - CZAJNIK &lt;name type="prod"&gt;HD&lt;/&gt;4602 i TOASTER
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!