Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.15 (12)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
KOZERA

Administracja wymieni okna i naprawi dach
Elżbieta Harlakowicz (35 l.), nauczycielka
ZAŁATWIONE
Po naszej interwencji Towarzystwo Budownictwa Społecznego Prawobrzeżna w Szczecinie zobowiązało się do wymiany okien i dokończenia remontu dachu.

Fakt: Pani Elżbieta od ponad 6 lat prosiła bezskutecznie o uszczelnienie dachu, ocieplenie ścian domu i wymianę starych okien.
- Obiecuję, że dokończymy remont dachu, a potem wymienimy okna - zapewnił nas Roman Dudka, prezes szczecińskiego TBS Prawobrzeżna.
AGNIESZKA KOZERA

Janda znów w reklamie
Krystyna Janda występuje w spocie reklamującym preparat na ból gardła Tantuum Verde.
Reżyserem reklamówki, rozgrywającej się wśród cyrkowców, jest Piotr Trzaskalski, twórca filmu "Edi". Kiedy połykacz ognia traci
KOZERA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Administracja wymieni okna i naprawi dach&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Elżbieta Harlakowicz (35 l.), nauczycielka&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;ZAŁATWIONE&lt;/&gt;<br>Po naszej interwencji Towarzystwo Budownictwa Społecznego Prawobrzeżna w Szczecinie zobowiązało się do wymiany okien i dokończenia remontu dachu.<br><br>Fakt: &lt;q&gt;Pani Elżbieta od ponad 6 lat prosiła bezskutecznie o uszczelnienie dachu, ocieplenie ścian domu i wymianę starych okien.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Obiecuję, że dokończymy remont dachu, a potem wymienimy okna&lt;/&gt; - zapewnił nas Roman Dudka, prezes szczecińskiego TBS Prawobrzeżna.<br>&lt;au&gt;AGNIESZKA KOZERA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Janda znów w reklamie&lt;/&gt;<br>Krystyna Janda występuje w spocie reklamującym preparat na ból gardła Tantuum Verde.<br>Reżyserem reklamówki, rozgrywającej się wśród cyrkowców, jest Piotr Trzaskalski, twórca filmu "Edi". Kiedy połykacz ognia traci
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego