Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wraca już na Ziemię.
BEATA THEN

Kłos idzie pod Młot
Reprezentant Polski podpisuje kontrakt z West Ham United
Bolton, Charlton, Derby, Leicester, Cardiff City... To kluby, z którymi rozmawiał bądź trenował Tomasz Kłos (30 l.). Dla człowieka spoza Unii Europejskiej bardzo trudno dostać pozwolenie na legalną pracę w Wielkiej Brytanii. Obrońcy FC Koeln wreszcie się jednak uda. Jak dowiedział się Fakt "Kłosek" podpisze 2,5-letni kontrakt z londyńskim West Ham United.
- Liga angielska zawsze mnie interesowała. Oficjalnie nic nie mogę powiedzieć. Tylko tyle, że dostałem dzień wolnego i lecę - powiedział Faktowi Kłos.
Po niedzielnym treningu w Kolonii Kłos w towarzystwie
wraca już na Ziemię.<br>&lt;au&gt;BEATA THEN&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Kłos idzie pod Młot&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Reprezentant Polski podpisuje kontrakt z West Ham United&lt;/&gt;<br>Bolton, Charlton, Derby, Leicester, Cardiff City... To kluby, z którymi rozmawiał bądź trenował Tomasz Kłos (30 l.). Dla człowieka spoza Unii Europejskiej bardzo trudno dostać pozwolenie na legalną pracę w Wielkiej Brytanii. Obrońcy FC Koeln wreszcie się jednak uda. Jak dowiedział się Fakt "Kłosek" podpisze 2,5-letni kontrakt z londyńskim West Ham United.<br>&lt;q&gt;- Liga angielska zawsze mnie interesowała. Oficjalnie nic nie mogę powiedzieć. Tylko tyle, że dostałem dzień wolnego i lecę&lt;/&gt; - powiedział Faktowi Kłos.<br>Po niedzielnym treningu w Kolonii Kłos w towarzystwie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego