Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 12.04 (9)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
prasowała koszulę. Nie świętowali "sukcesu". Nowy wiceprezydent spędził sobotni wieczór na... basenie na Żoliborzu. Jak przyznał, nie rozmyślał wtedy o wiceprezydenturze. Od dzisiaj nie będzie miał wyjścia.

Napady na Orkiestrę
WOLONTARIUSZE
Niestety było aż osiem napadów na wolontariuszy zbierających pieniądze na ratowanie życia chorych dzieci. Rabusie zaatakowali w Śródmieściu, na Ochocie, w Wawrze, na Pradze-Południe, w Piastowie, Otwocku i Wołominie. - Najczęściej napadani byli nieletni kwestujący bez opieki dorosłych - kwituje Dorota Tietz z Komendy Stołecznej. Policja szuka złodziei.

Bandyci grozili nożem 36-letniej kobiecie
PRAGA-POŁUDNIE
W sobotę po godz. 23 Agnieszka K. (36 l.) wracała do swojego domu przy ul
prasowała koszulę. Nie świętowali "sukcesu". Nowy wiceprezydent spędził sobotni wieczór na... basenie na Żoliborzu. Jak przyznał, nie rozmyślał wtedy o wiceprezydenturze. Od dzisiaj nie będzie miał wyjścia.<br>&lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Napady na Orkiestrę&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;WOLONTARIUSZE&lt;/&gt;<br>Niestety było aż osiem napadów na wolontariuszy zbierających pieniądze na ratowanie życia chorych dzieci. Rabusie zaatakowali w Śródmieściu, na Ochocie, w Wawrze, na Pradze-Południe, w Piastowie, Otwocku i Wołominie. &lt;q&gt;- Najczęściej napadani byli nieletni kwestujący bez opieki dorosłych&lt;/&gt; - kwituje Dorota Tietz z Komendy Stołecznej. Policja szuka złodziei.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Bandyci grozili nożem 36-letniej kobiecie&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;PRAGA-POŁUDNIE&lt;/&gt;<br>W sobotę po godz. 23 Agnieszka K. (36 l.) wracała do swojego domu przy ul
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!