Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
Szczecinie odbywał, odbywał się tutaj. Powstała tu niezliczona liczba obrazków. I też niezliczona ich liczba została zamalowana. A to jest problem, bo wiele z tych prac zasługiwało na dłuższe (jeżeli nie wieczne) bytowanie. Po prostu brakuje miejsca.

Dobre (sobotnie) rano. Przybyłam pod Pleciugę i od razu zaskoczył mnie ogrom ludzi. Ogrom, którego szczeciński jam już dawno nie pamięta. Nie posiadam konkretnych danych, ale wielkość tłumu oceniłabym na około czterysta osób. Według mnie ta ilość potwierdza tylko fakt, że 15. kwietnia był takim bardzo "czekanym" dniem. Nie tylko przez Szczecinian zresztą. Zjawili się ludzie z całej Polski.

Zadbano o wszystko: Dj Twister
Szczecinie odbywał, odbywał się tutaj. Powstała tu niezliczona liczba obrazków. I też niezliczona ich liczba została zamalowana. A to jest problem, bo wiele z tych prac zasługiwało na dłuższe (jeżeli nie wieczne) bytowanie. Po prostu brakuje miejsca.<br><br>Dobre (sobotnie) rano. Przybyłam pod Pleciugę i od razu zaskoczył mnie ogrom ludzi. Ogrom, którego szczeciński jam już dawno nie pamięta. Nie posiadam konkretnych danych, ale wielkość tłumu oceniłabym na około czterysta osób. Według mnie ta ilość potwierdza tylko fakt, że 15. kwietnia był takim bardzo "czekanym" dniem. Nie tylko przez Szczecinian zresztą. Zjawili się ludzie z całej Polski.<br><br>Zadbano o wszystko: Dj Twister
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego