Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
meteory z aktywnego roju Kwadrantydów. Najbardziej aktywne będą w nocy z 3 na 4 stycznia. Nad ranem jest szansa na prawdziwy deszcz meteorów.
W ciągu godziny będzie można "ustrzelić" nawet kilkadziesiąt spadających gwiazd.
W ich śledzeniu trochę tylko przeszkadza wchodzący właśnie w pełnię jasny Księżyc.
KK

Stłuczka tylko z policją
Ogromne korki na ulicach miast i wielogodzinne oczekiwanie na przyjazd drogówki. Tak od nowego roku może wyglądać życie kierowców. Bo teraz, gdy dojdzie nawet do niegroźnej stłuczki, musimy wezwać policję. Taki jest wymóg ubezpieczycieli.
- Gdzie ci ludzie od przepisów mają rozum?! Już widzę, jak stoję wiele godzin na jezdni, blokując ruch
meteory z aktywnego roju Kwadrantydów. Najbardziej aktywne będą w nocy z 3 na 4 stycznia. Nad ranem jest szansa na prawdziwy deszcz meteorów. <br>W ciągu godziny będzie można "ustrzelić" nawet kilkadziesiąt spadających gwiazd. <br>W ich śledzeniu trochę tylko przeszkadza wchodzący właśnie w pełnię jasny Księżyc.<br>&lt;au&gt;KK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Stłuczka tylko z policją&lt;/&gt;<br>Ogromne korki na ulicach miast i wielogodzinne oczekiwanie na przyjazd drogówki. Tak od nowego roku może wyglądać życie kierowców. Bo teraz, gdy dojdzie nawet do niegroźnej stłuczki, musimy wezwać policję. Taki jest wymóg ubezpieczycieli. <br>&lt;q&gt;- Gdzie ci ludzie od przepisów mają rozum?! Już widzę, jak stoję wiele godzin na jezdni, blokując ruch
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego