Typ tekstu: Książka
Autor: Kofta Krystyna
Tytuł: Wychowanie seksualne dla klasy wyższej, średniej i niższej
Rok: 2000
wcale bardziej grzeszna niż stosunek przerywany. Grzeszy się tak samo, a używając kondomów, partnerzy pozbywają się lęku. Choć niektórzy wolą kochać się nie przez kwiatek, czyli nie przez gumę. Nawet jeśli pachnie różą, a smakuje truskawką. Lubią kontakt najbardziej bezpośredni z bezpośrednich, i to również można zrozumieć.
Analizując krótką biografię Onana, odeszliśmy trochę od onanizmu, co lepiej posłużyło zrozumieniu złożonych stosunków duchowo-cielesnych łączących ludzi, musimy jednak zająć się jeszcze jednym ważnym zagadnieniem, domagającym się wyjaśnienia.

Czy Adam był mężczyzną?
Chodzi o ten czas w raju, gdy Adam był jeszcze sam i przyglądał się temu, co Bóg stworzył. Była już światłość
wcale bardziej grzeszna niż stosunek przerywany. Grzeszy się tak samo, a używając kondomów, partnerzy pozbywają się lęku. Choć niektórzy wolą kochać się nie przez kwiatek, czyli nie przez gumę. Nawet jeśli pachnie różą, a smakuje truskawką. Lubią kontakt najbardziej bezpośredni z bezpośrednich, i to również można zrozumieć.<br>Analizując krótką biografię Onana, odeszliśmy trochę od onanizmu, co lepiej posłużyło zrozumieniu złożonych stosunków duchowo-cielesnych łączących ludzi, musimy jednak zająć się jeszcze jednym ważnym zagadnieniem, domagającym się wyjaśnienia.<br><br>&lt;tit&gt;Czy Adam był mężczyzną?&lt;/&gt;<br>Chodzi o ten czas w raju, gdy Adam był jeszcze sam i przyglądał się temu, co Bóg stworzył. Była już światłość
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego