Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.26
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
udają się przebrani w stroje chińskich mandarynów.

MIROSŁAW CZUMA DziennikarzMETROpracaPracownicy portalu strajkują w sieci

INTERNET Pracownicy belgijskiego portalu internetowego Portal World ogłosili 22 bm. "cyberstrajk". Protestowali przeciw planowanym zwolnieniom 45 z 85 pracowników portalu.
Protest pracowników ma polegać na nieuaktualnianiu informacji zamieszczanych na stronach oferowanych przez portal. World Online ma 4,2 mln odbiorców w 15 krajach. Powstał w Holandii w 1994 roku. W 2000 r. wykupiła go włoska firma internetowa Tiscali.
(PAP)Związek nie popiera liberalizacji kodeksu

ZWIĄZKI Propozycje liberalizacji kodeksu pracy ułatwią zwalnianie pracowników i nie spowodują wzrostu miejsc pracy.
Takie stanowisko zajęła w ubiegłym tygodniu Komisja
udają się przebrani w stroje chińskich mandarynów.<br><br>&lt;au&gt;MIROSŁAW CZUMA Dziennikarz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=7&gt;<br><br>&lt;tit&gt;METROpraca&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pracownicy portalu strajkują w sieci&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;INTERNET&lt;/&gt; Pracownicy belgijskiego portalu internetowego Portal World ogłosili 22 bm. &lt;orig&gt;"cyberstrajk"&lt;/&gt;. Protestowali przeciw planowanym zwolnieniom 45 z 85 pracowników portalu.<br>Protest pracowników ma polegać na nieuaktualnianiu informacji zamieszczanych na stronach oferowanych przez portal. World Online ma 4,2 mln odbiorców w 15 krajach. Powstał w Holandii w 1994 roku. W 2000 r. wykupiła go włoska firma internetowa Tiscali.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Związek nie popiera liberalizacji kodeksu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ZWIĄZKI&lt;/&gt; Propozycje liberalizacji kodeksu pracy ułatwią zwalnianie pracowników i nie spowodują wzrostu miejsc pracy.<br>Takie stanowisko zajęła w ubiegłym tygodniu Komisja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego