Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kobieta i Życie
Nr: 20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1972
które będziemy wspominać jako najlepsze". Tego filmu nie da się także w pełni zrozumieć, jeśli nie wie się bardzo dużo o Polsce.
Mądry, smutny film mądrego pisarza, film który trafia w coś takiego w nas, co normalnie ukryte jest bardzo głęboko.
I cóż za świetna reżyseria! Cóż za praca kamery! Operator Jahoda potrafił w parę godzin tak zdjąć pierwszomajową Warszawę, jak nie filmował jej jeszcze nikt. I jak to pięknie zagrane, zarówno przez wielkie gwiazdy - Łapicki, Holoubek, jak też przez starannie dobrany "drugi garnitur". (wd)

IMPERTYNENCJE

O KROK OD ŚMIESZNOŚCI
NIE TRZEBA przywiązywać większego znaczenia do opinii mężczyzn na temat kobiet
które będziemy wspominać jako najlepsze". Tego filmu nie da się także w pełni zrozumieć, jeśli nie wie się bardzo dużo o Polsce.<br>Mądry, smutny film mądrego pisarza, film który trafia w coś takiego w nas, co normalnie ukryte jest bardzo głęboko.<br>I cóż za świetna reżyseria! Cóż za praca kamery! Operator Jahoda potrafił w parę godzin tak zdjąć pierwszomajową Warszawę, jak nie filmował jej jeszcze nikt. I jak to pięknie zagrane, zarówno przez wielkie gwiazdy - Łapicki, Holoubek, jak też przez starannie dobrany "drugi garnitur". &lt;au&gt;(wd)&lt;/au&gt;&lt;/div&gt;<br><br> &lt;div&gt;&lt;tit&gt;IMPERTYNENCJE&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;tit&gt;O KROK OD ŚMIESZNOŚCI&lt;/tit&gt;<br>&lt;intro&gt;NIE TRZEBA przywiązywać większego znaczenia do opinii mężczyzn na temat kobiet
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego