Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 28.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
po ostatnich - moim zdaniem słusznych - krytykach prasowych to się zmienia - powiedziała ŻYCIU. - Łagodzenie wynika chyba z jakiejś ogólnej tendencji, że kara ma być humanitarna.
pw, kf


Rewolucja w telefonie
Nadzieja na tani impuls

Telekomunikacji Polskiej przybyło rywali. Wczoraj minister łączności Maciej Srebro przyznał koncesje operatorów międzymiastowych trzem firmom: Netii, Niezależnemu Operatorowi Międzystrefowemu i NG Koleje-Telekomunikacja. Konkurencja powinna doprowadzić do obniżki opłat za rozmowy.
Dzwoniąc do innego miasta, będziemy mogli wybrać operatora, który zaoferuje niższą cenę za połączenie.
Zdaniem ekspertów pojawienie się na rynku konkurentów zmusi dotychczasowego monopolistę do obniżenia stawek za rozmowy międzymiastowe. W Niemczech złamanie monopolu doprowadziło do 40
po ostatnich - moim zdaniem słusznych - krytykach prasowych to się zmienia - powiedziała ŻYCIU. - Łagodzenie wynika chyba z jakiejś ogólnej tendencji, że kara ma być humanitarna.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;pw, kf&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Rewolucja w telefonie&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Nadzieja na tani impuls&lt;/&gt;<br><br>Telekomunikacji Polskiej przybyło rywali. Wczoraj minister łączności Maciej Srebro przyznał koncesje operatorów międzymiastowych trzem firmom: Netii, Niezależnemu Operatorowi Międzystrefowemu i NG Koleje-Telekomunikacja. Konkurencja powinna doprowadzić do obniżki opłat za rozmowy. <br>Dzwoniąc do innego miasta, będziemy mogli wybrać operatora, który zaoferuje niższą cenę za połączenie. <br>Zdaniem ekspertów pojawienie się na rynku konkurentów zmusi dotychczasowego monopolistę do obniżenia stawek za rozmowy międzymiastowe. W Niemczech złamanie monopolu doprowadziło do 40
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!