Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 29.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
satanistyczne zaklęcia. Potem ja zaatakowałem nożem Kamila. Słyszałem, jak Karina, dźgana przez Tomka, błagała mnie o pomoc. Chcieliśmy się przypodobać złu - zeznawał wczoraj Robert K. Na rozprawie siedział z spuszczoną głową. - Jestem zdrajcą, bo nie dopełniłem rytuału i nie popełniłem samobójstwa - mówił.
Drugi oskarżony, Tomasz S., nie sprawiał wrażenia skruszonego. Operatorowi jednej ze stacji telewizyjnych rzucił z wściekłością: „sp...". Kilkakrotnie uderzał ręką w mikrofony. Przewodniczący składu orzekającego, sędzia Henryk Wach, musiał go uspokajać.
- Ze względu na lojalność wobec kolegi przyznaję się do zabójstwa Kariny, bo nie chcę go wrobić w mord, którego nie popełnił - wyznał sądowi Tomasz S. Nie przyznał
satanistyczne zaklęcia. Potem ja zaatakowałem nożem Kamila. Słyszałem, jak Karina, dźgana przez Tomka, błagała mnie o pomoc. Chcieliśmy się przypodobać złu - zeznawał wczoraj Robert K. Na rozprawie siedział z spuszczoną głową. - Jestem zdrajcą, bo nie dopełniłem rytuału i nie popełniłem samobójstwa - mówił. <br>Drugi oskarżony, Tomasz S., nie sprawiał wrażenia skruszonego. Operatorowi jednej ze stacji telewizyjnych rzucił z wściekłością: &#132;sp...". Kilkakrotnie uderzał ręką w mikrofony. Przewodniczący składu orzekającego, sędzia Henryk Wach, musiał go uspokajać. <br>- Ze względu na lojalność wobec kolegi przyznaję się do zabójstwa Kariny, bo nie chcę go wrobić w mord, którego nie popełnił - wyznał sądowi Tomasz S. Nie przyznał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!