Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w tym samym dniu atakują ją terroryści. Wszyscy pracownicy zostają uwięzieni; Michaelowi udaje się jednak pozostać w ukryciu. Niezauważony przez zamachowców, rozpoczyna swoją prywatną wojnę... W rolach głównych Peter Weller, Daryl Hannah i Tom Berenger.
18:25 hboAgent FBI tropi gang zabójców

SENSACYJNY Agent FBI, Nick Travis, bohater filmu Opętani szaleństwem, tropi gang seryjnych morderców, dowodzony przez psychopatę Dacy'ego.
Zasadniczą przeszkodą w dalszym śledztwie jest szef Travisa, Taggart, który chce go zwolnić. Chcąc tego dokonać, powierza śledztwo niedoświadczonej, acz ślicznej Kelly McCord.
Travis podejrzewa, że Kelly to część misternego planu Taggarta, ale wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest świetną policjantką
w tym samym dniu atakują ją terroryści. Wszyscy pracownicy zostają uwięzieni; Michaelowi udaje się jednak pozostać w ukryciu. Niezauważony przez zamachowców, rozpoczyna swoją prywatną wojnę... W rolach głównych Peter Weller, Daryl Hannah i Tom Berenger.<br> 18:25 hbo&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Agent FBI tropi gang zabójców&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;SENSACYJNY&lt;/&gt; Agent FBI, Nick Travis, bohater filmu Opętani szaleństwem, tropi gang seryjnych morderców, dowodzony przez psychopatę Dacy'ego.<br>Zasadniczą przeszkodą w dalszym śledztwie jest szef Travisa, Taggart, który chce go zwolnić. Chcąc tego dokonać, powierza śledztwo niedoświadczonej, acz ślicznej Kelly McCord.<br>Travis podejrzewa, że Kelly to część misternego planu Taggarta, ale wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest świetną policjantką
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego