Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Współczesna
Nr: 04.01
Miejsce wydania: Białystok
Rok: 2005
się, że zmarła teściowa tak ją nienawidziła, że prześladowała ją zza grobu. Teściowa była bardzo wierzącą a jednocześnie bardzo złą osobą.
Wróżka twierdzi, że jeśli człowiek robi się nerwowy, opryskliwy, zaczyna chorować - mogą to być pierwsze oznaki opętania.
- Zło jest w tej chwili coraz silniejsze, panuje szatan - wyjaśnia z przekonaniem - Opętani już nie boją się nawet święconej wody, bez problemu wchodzą do kościołów. Dlatego tak wiele osób przychodzi do wróżek - są zagubieni, szukają pomocy.
Marta Bakunowicz

Rekreacja z Hitlerem

- Były zastępca komendanta monieckiej policji ma na swojej działce popiersie Adolfa Hitlera. Tam jak sobie "podochocą", to oddają honory wodzowi Trzeciej Rzeszy
się, że zmarła teściowa tak ją nienawidziła, że prześladowała ją zza grobu. Teściowa była bardzo wierzącą a jednocześnie bardzo złą osobą.<br>Wróżka twierdzi, że jeśli człowiek robi się nerwowy, opryskliwy, zaczyna chorować - mogą to być pierwsze oznaki opętania.<br>- Zło jest w tej chwili coraz silniejsze, panuje szatan - wyjaśnia z przekonaniem - Opętani już nie boją się nawet święconej wody, bez problemu wchodzą do kościołów. Dlatego tak wiele osób przychodzi do wróżek - są zagubieni, szukają pomocy.<br>&lt;au&gt;Marta Bakunowicz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Rekreacja z Hitlerem&lt;/&gt;<br><br>- Były zastępca komendanta monieckiej policji ma na swojej działce popiersie Adolfa Hitlera. Tam jak sobie "podochocą", to oddają honory wodzowi Trzeciej Rzeszy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego