Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy AGD
Rok: 2003
tym 4-litrową miskę, mieszadła do wyrabiania ciasta, trzepaczki do ubijania piany, szpatułkę oraz książkę z przepisami sprawia, ze gotowanie i pieczenie to prawdziwa przyjemność.

TOSTERY
HD 2526/26 I HD 2524/6
Duże szczeliny umożliwiają opiekanie rożnych rodzajów pieczywa o różnej szerokości.

OPIEKACZ DO KANAPEK 3 w 1
HD2420
Opiekacz do kanapek 3 w 1 - doskonały do przygotowania śniadania, lunchu i kolacji. Dzięki trzem różnym płytom opiekającym urządzenie opieka kanapki, piecze gofry oraz griluje mięso i ryby.

NOWOŚĆ
Produkty ze stali szlachetnej - dzieła sztuki w twojej kuchni
Zestaw śniadaniowy - CZAJNIK HD4602 i TOASTER HD 2603
Tych dwóch produktów nie trzeba
tym 4-litrową miskę, mieszadła do wyrabiania ciasta, trzepaczki do ubijania piany, szpatułkę oraz książkę z przepisami sprawia, ze gotowanie i pieczenie to prawdziwa przyjemność.<br>&lt;gap&gt;<br>TOSTERY<br>&lt;name type="prod"&gt;HD&lt;/&gt; 2526/26 I &lt;name type="prod"&gt;HD&lt;/&gt; 2524/6<br>Duże szczeliny umożliwiają opiekanie rożnych rodzajów pieczywa o różnej szerokości.<br>&lt;gap&gt;<br>OPIEKACZ DO KANAPEK 3 w 1<br>&lt;name type="prod"&gt;HD&lt;/&gt;2420<br>Opiekacz do kanapek 3 w 1 - doskonały do przygotowania śniadania, lunchu i kolacji. Dzięki trzem różnym płytom opiekającym urządzenie opieka kanapki, piecze gofry oraz griluje mięso i ryby.<br>&lt;gap&gt;<br>NOWOŚĆ<br>Produkty ze stali szlachetnej - dzieła sztuki w twojej kuchni<br>Zestaw śniadaniowy - CZAJNIK &lt;name type="prod"&gt;HD&lt;/&gt;4602 i TOASTER &lt;name type="prod"&gt;HD&lt;/&gt; 2603<br>Tych dwóch produktów nie trzeba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!