Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
innych marek samochodów. Zapowiadają je między innymi przedstawiciele Volkswagena i Citroena, a Fiat już wprowadził nowe stawki na najpopularniejsze modele.
Z OSTATNIEJ CHWILI
Zabezpiecz swój komputer przed cyberoszustem.{/b} Konieczne zainstaluj w komputerze program antywirusowy, bo gwałtownie rośnie liczba przestępstw dokonanych w Internecie. Tak wynika z danych Centrum Skarg na Oszustwa Internetowe. W 2002 r. zgłoszono 75 tys. przypadków przestępstw komputerowych, a w ubiegłym - już ponad 120 tys. (z czego ok. 1000 w Polsce!). Najczęściej były to włamania do komputerów, przekierowywanie połączeń na znacznie droższe numery czy wyłudzanie pieniędzy przez oszustów "sprzedających" towary i ogłaszających się za pośrednictwem maili.

Gorsza kawa
innych marek samochodów. Zapowiadają je między innymi przedstawiciele Volkswagena i Citroena, a Fiat już wprowadził nowe stawki na najpopularniejsze modele. <br>&lt;tit&gt;Z OSTATNIEJ CHWILI&lt;/&gt;<br>Zabezpiecz swój komputer przed cyberoszustem.{/b} Konieczne zainstaluj w komputerze program antywirusowy, bo gwałtownie rośnie liczba przestępstw dokonanych w Internecie. Tak wynika z danych Centrum Skarg na Oszustwa Internetowe. W 2002 r. zgłoszono 75 tys. przypadków przestępstw komputerowych, a w ubiegłym - już ponad 120 tys. (z czego ok. 1000 w Polsce!). Najczęściej były to włamania do komputerów, przekierowywanie połączeń na znacznie droższe numery czy wyłudzanie pieniędzy przez oszustów "sprzedających" towary i ogłaszających się za pośrednictwem maili.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Gorsza kawa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego